O nás

Jsme tým kreativních lidí a dokážeme připravit nezapomenutelnou akci - ať už jde o svatbu, oslavu narozenin nebo firemní párty.

Čerpáme inspiraci z minulosti, přítomnosti a budoucnosti, z umění, módy a z cestovatelských zážitků, z každodenních událostí, které zažíváme doma a na místech, které milujeme.

Obdivujeme bohémský "hand made" dizajn, ale i minimalistické moderní výzdoby, ale to, co je pro nás nejdůležitější, je spojení všech těchto prvků do ideální a jedinečné kombinace. Vytvoříme tak svatbu nebo jinou událost, která bude krásná, inovativní a jednoznačně nezapomenutelná a velmi osobitá.

Navíc se pokusíme zmírnit stres, který může doprovázet plánování svatby nebo jiné události. Postaráme se o vše od samotného plánování, papírování až po vyřízení všech telefonátů a e- mailových zpráv tak, abyste se o nic nemuseli starat. Nabízíme Vám tedy prostor, abyste si užili Vaše plánování svatby a jiných událostí s úsměvem a bez stresu, v inspirativním prostředí stejně jako Váš samotný "velký den".

Seznamte se s námi

Marika
S rodinou žiji v Praze. Dlouholetou praxi v organizování akcí jsem získala na pozici Conference and Event Sales Manager pro jeden prestižní mezinárodní hotel v Praze. Tato práce mě naučila vybírat a spolupracovat s nejlepšími dodavateli na trhu, do posledního detailu naplánovat akci a v neposlední řadě naslouchat klientovi a jeho individuálním přáním. Dělám věci naplno, mám smysl pro detail a skvělé organizační schopnosti. Ve volném čase ráda cestuji, cvičím jógu a zajímám se o gastronomii.

Veronika
Pocházím ze Slovenska a žiji se svým manželem a synem v Praze. Jsem vědkyně - molekulární bioložka a genetička s kreativní duší a uměleckým cítěním. Chuť umělecky se realizovat v plánování svateb a různých jiných událostí ve mně vždy dřímala, ale naplno se projevila až při plánování naší svatby s manželem. Věřím v lásku a také v to, že její krásným startem může být svatba. Mým cílem je postarat se o tu Vaši svatbu s největší péčí a vírou, že každá svatba může vyprávět svůj vlastní příběh, příběh nevěsty a ženicha. Dám Vám prostor, abyste si mohli užít pocit, o kterém má plánování svatby být především ... o LÁSCE!