Reference

Marika a Michal

Mirabelky plnia sny. ❤️ Tie, ktoré často prekročia reálnosť i možnosti a schopnosti organizácie. Ale ony ich splnia! ĎAKUJEME za krásne vyzdobené svadobné miesto, plynutie nášho výnimočného dňa a hlavne Mirabelke MARIKE za to, že nám urobila nezabudnuteľnú Československú veselku.
Manželia Šebestovi
Realizace: Česko-slovenská svatba Mariky a Michala


Julka a Maťko

Chceli by sme veľmi pekne poďakovať Mirabelkám a predovšetkým Marike, ktorá sa o nás starala. Určite doporučujem všetkým budúcim nevestám, pokiaľ si chcú svadbu užiť. ❤️ Ďakujeme.
Realizace: Letní svatba Julky a Maťka, Svatba Julky a Maťka


Mirka a Jarko

Môžem len vrelo doporučiť túto užasnú agentúru, bez ktorej by som bola doslova asi stratená. V náš veľký deň nám zabezpečila pani Trošanová úplne všetko. A nie len v náš deň “D”, ale aj všetko, čo sa týkalo koordinácie svatby a vybavovania naokolo. Som veľmi spokojná so službami, ktoré nám boli ponúknuté. Marika patrí Ti veľká vďaka od celej našej aj manželovej rodiny. Si užasná.
Realizace: Krásná svatba Mirky a Jarka


Petra a Marek

Ahoj holky, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou za sebe také moc poděkovat! Takže asi tak! Holky, děkuji za vše, co jste pro nás v sobotu dělaly (a že toho bylo hodně), o cokoliv jsem vás poprosil, tak do minuty bylo uděláno a nebyl pro vás absolutně žádný problém (bál jsem se vás poprosit, jestli i vyskočíte z okna, jelikož jsem v tom byl přesvědčen, že tu práci děláte dobře). Pokaždé jste byly tam, kde jste měly být a to je přesně to, co chtěla nevěsta, takže za mne a myslím, že můžu mluvit i za ostatní, absolutně bomby pecky! Taky bych se chtěl omluvit za špatnou komunikaci mezi kuchyní a váma a i to jste zvládly úplně s přehledem! Takže pokud by někdo někdy měl s váma jakýkoliv problém, tak mi okamžitě volejte a pokud budete chtít napsat doporučení, tak se také neváhejte na mne obrátit! Děláte svoji práci s úsměvem a nadšením a to je to, co dnes hodně lidem chybí a proto vy dvě můžete byt na sebe hrdé, jelikož ji děláte opravdu dobře, takže budu teď jen doufat, že se někdy ještě ve čtyřech sejdeme na panáka. Holky opravdu DĚKUJI!!!! Mějte se krásně a přeju mnoho dalších spokojených zákazníků!


Hanka a Honza

Mariku s Verčou s radostí doporučujeme všem, kdo chtějí plánování svatby prožít v klidu obklopeni sympatickými lidmi se skvělými nápady. Všechno bylo podle našich představ, nic nebyl problém a holky byly úžasné. Svatební místo ozdobily neuvěřitelně, líp jsme si to ani nedokázali představit. Dekorace s kytičkami byly jemné, čisté, ale s nápadem a místo díky nim získalo atmosféru, všechno doladěno do detailu. V neposlední řadě jsou holky neskutečně milé a sympatické, ochotné a naprosto profesionální. Nejlepší možná volba! Moc Vám děkujeme.
Realizace: Svatba Hanka a Honza , Svěží jarní svatba Hanky a Honzíka


Lenka Vlková

Drahé Mirabelky, práve vďaka Vám sa z nášho rodinného pikniku stal neobyčajný zážitok. Krásne dekorácie, čerstvé kvetinky a chutné dobrôtky - to všetko naaranžované s neuveriteľným citom, kreativitou a rafinovanosťou. Jednoducho úžasné. Budeme mať dlho na čo spomínať. Ďakujeme.
Realizace: Rodinný piknik, Piknik s nádechem noblesy


Katarína Sedláková

Mirabelky vyčarili na krst nášho magazínu krásnu jemnú výzdobu s nádychom Paríža. Ďakujeme!
Realizace: Dream & live party


Makronky / Mon Macaron

MIRABELKY - svatební agentura se spoustou fantastických nápadů pro váš velký den - sledují trendy, ale nepodléhají svatebnímu stresu a s velkou grácií povznesou vaši svatbu do nebeských výšin - kombinace něžné růžové a blankytně modré je toho živým důkazem!
Realizace: Jarní probouzení se v barvách roku 2016


Zuzka

Marika z Mirabeliek bola najlepšia svadobná koordinátorka, akú si človek môže predstaviť. Ja ani netuším, čo všetko za mňa zachránila. Hostia si ju veľmi chválili. Je to naozaj žena, ktorá sa nikde nestratí. Nevesty bez koordinátorky to NEJDE!!
Realizace: Červnová krásná svatba


Nadine a Felix

For the preparation and organization of our wedding we were looking for some help since we had just moved to Prague (originally from Germany) and don’t speak Czech. We decided for Marika and Veronika, alias Mirabelky, to organize our wedding day and they did everything to make it the best day of our life. Although we were the first international couple for Mirabelky, they did an extraordinary good job in helping us with the Czech paperwork. The (English) communication was very good. Besides e-mails we also stayed in touch via WhatsApp in a daily manner and we met personally from time to time as well. Those meetings were not only productive, but enjoyable as well. Although we had only 6 months for preparation, we managed everything perfectly in time and all our desires were fulfilled – thanks to Mirabelky. In the end, we had a prefect day and an incredible reception in an amazingly prepared venue. For us ‘Mirabelky’ is a combination of a creative soul with an organizational and negotiating talent. They are very professional, kind, fully trustable, and – maybe even most important – they do it with passion.
Realizace: Romantická svatba Nadine a Felixe


Radka a Maťko Šebovci

Ešte raz sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za precízne pripravený priestor. Píšem Ja, lebo keby písala manželka, tak mi tu plače od dojatia :)
* Keď sa sen stane skutočnosťou * Presne taká bola naša svadobná výzdoba v podaní šikovných a kreatívnych Mirabeliek.  Komunikácia bola od začiatku bezproblémová a dievčatá splnili všetky moje priania. Ešte raz Vám, Veronika a Marika, ďakujeme za splnenie našich predstáv. 
Realizace: Nádherná svatba Radky a Maťka


Kateřina Bystrianská

Moc děkujeme. Vše bylo úžasné.
Realizace: Motýlková zahrada


Martin a Janča Dekarovi

Jelikož nežijeme v Česku a brali jsme se v Praze, věděli jsme, že potřebujeme "pravou ruku" přímo na místě. Požádali jsme o pomoc Mirabelky a skutečnost překonala naše očekávání – získali jsme skvělé pomocnice a prožili nezapomenutelnou svatbu. Mirabelky nám intenzivně pomáhaly v podstatě od začátku plánování až po konec svatebního dne. Díky rychlé operativní komunikaci WhatsAppem jsme dokázali rychle řešit všechny starosti, přestože jsme byli každý na jiném místě (včetně víkendů, večerů). Rádi bychom vyzvedli, že nám Mirabelky dovedly srazit cenu v podstatě každé položky a ušetřily neskutečně času s jednáním a mailováním. Veškerá nedorozumění dovedly vyřešit bleskově a velmi korektně (včetně těch, která jsme zvládli vyrobit my. Výzdoba, kterou nám udělaly, byla skutečně krásná, velmi kreativní - naprosto podle představ! Také díky jejich tipům přímo pro svatební den jsme vydrželi až do svítání (např. kdo by řekl, že do přeplněného kalendáře vmáčknout oběd a kafe pro něvestu se ženichem pomůže tak moc). Nemluvě o sehnání náhradního DJ ráno ve svatební den, kdy domluvený DJ ... ehm odpadl. Prvně jsme se zdráhali oslovit jakoukoli agenturu, ale zpětně jsme strašně rádi, že jsme Mirabelky našli, doporučujeme každému, kdo chce srazit starosti se svatbou na desetinu.
Realizace: Podzimní svatba Janky a Martina


Daniela Krytinářová

Keď sme začínali riešiť organizáciu svadby, zaliala nás mierna panika. Človek sa na tento deň veľmi teší a je toľko vecí, čo sa môže pokaziť a na čo sa dá zabudnúť. Vďaka pomoci od Mirabeliek ale všetko dopadlo perfektne. Všetky výzvy, či výmysly hravo zvládli svojou profesionalitou a nadaním. Vďaka Mirabelkám ostala naša svadba v hlavách našich, aj našich hostí ako vydarená a radi na ňu spomíname, stále o nej veľa rozprávame. Ďakujeme krásne za nezabudnuteľný deň!
Realizace: Jarní žlutá svatba protkaná vůní frézií


Andrea Tatarko

Mirabelky sú absolútna jednička. Naša svadba bola na Slovensku, čiže všetka komunikácia len cez sociálne siete (až na deň D, vtedy sme sa stretli zoči voči), ale napriek tomu Mirabelka Marika vždy bleskovo reagovala na každý môj podnet, nepresviedčala nás o niečom, čo sme nechceli, ale vždy vždy vždy vyšla v ústrety a našla riešenie. Chceli sme čo najjednoduchšiu výzdobu s trochou noblesy a presne taká aj bola: krásna, vznešená, ľahučká ... Musíme len a len odporúčať.


Jana Wimerová

Výborná komunikace a precizní práce od těchto dvou sympatických a ochotných dam.


Lenka

Úžasný prístup a kreatívne nápady, jednoduché a hlavne neprečančané.